امکان خرید اینترنتی عایق الاستومری و انواع عایق های سنتی از جمله پشم شیشه و پشم سنگ در وب سایت عایق مارکت فراهم آمده است تا شما مشتریان گرامی  قادر به مقایسه انواع برندهای عایق از نظر قیمت و مشخصات فنی باشید تا بتوانید با دید بازتر و به دور از تنش های موجود در بازار (از نظر برندهای مختلف با تخفیفات گوناگون و در بعضی موارد فریبنده) خریدی آسوده و مطمئن داشته باشید و در این زمینه کارشناسان فروش عایق مارکت در کنار شما هستند که از قسمت تماس با ما می توانید در ارتباط باشید.

جهت دریافت مشاوره رایگان همین الان با کارشناسان عایق مارکت تماس بگیرید: 65010537 - 021

عایق های الاستومری در دو نوع عایق رولی و عایق لوله ای موجود می باشند که هر کدام از آنها در ضخامت ها و ابعاد مختلفی تولید می شوند که بسته به نیاز مصرف کننده ارائه می گردند. عایق های الاستومری به عنوان عایقی مناسب در برابر حرارت ایفای نقش می کنند و در برابر صوت هم استقامت خوبی دارند و به خاطر همین مزایا عایق های الاستومری در بخش عایق بندی منازل مورد توجه بسیاری از پیمانکاران ساختمانی قرار گرفته است.

عایق های الاستومری جهت نصب آسان به شکل عایق پشت چسبدار نیز عرضه می گردد که باعث می شوند به راحتی بر روی سطوح مختلف نصب گردند. امکان تهیه انواع روکش دار آنها مانند عایق روکش آلومینیوم و عایق روکش پروتکت نیز فراهم بوده که برای کاربردهای خاص استفاده می شوند.