امکان خرید عایق الاستومری رولی و لوله‌ای (به صورت اینترنتی) و انواع عایق‌های سنتی از جمله پشم شیشه و پشم سنگ در وب‌سایت عایق مارکت فراهم آمده است تا شما مشتریان گرامی قادر به مقایسه انواع برندهای عایق از نظر قیمت و مشخصات فنی باشید تا بتوانید با دید بازتر و به دور از تنش‎های موجود در بازار (از نظر برندهای مختلف با تخفیفات گوناگون و در بعضی موارد فریبنده) خریدی آسوده و مطمئن داشته باشید و در این زمینه کارشناسان فروش عایق مارکت در کنار شما هستند که از قسمت تماس با ما می توانید در ارتباط باشید.

عایق مارکت با فراهم آوردن امکان مقایسه و خرید انواع عایق الاستومری، به دور از تعصب به برندی خاص، در تلاش است تا با توجه به نیاز شما، بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید و کارکردی که مورد انتظار شماست، بهترین گزینه‌های ممکن را به شما دهد. در همین راستا شما می‌توانید قبل از اقدام به خرید عایق الاستومری، با کارشناسان عایق مارکت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان همین الان با کارشناسان عایق مارکت تماس بگیرید:
66647618 - 021

عایق‌های الاستومری در دو نوع عایق رولی و عایق لوله‌ای موجود هستند که هر کدام از آن‌ها در ضخامت‌ها و ابعاد مختلفی تولید می‌شوند که بسته به نیاز مصرف‌کننده ارائه می‌گردند. عایق‌ الاستومری به عنوان عایقی مناسب در برابر حرارت ایفای نقش می‌کنند و در برابر صوت هم استقامت خوبی دارند و به خاطر همین مزایای عایق‌های الاستومری در بخش عایق‌بندی منازل مورد توجه بسیاری از پیمانکاران ساختمانی قرار گرفته است.

عایق‌های الاستومری جهت نصب آسان به شکل عایق پشت چسبدار نیز عرضه می‌گردد که باعث می‌شوند به راحتی بر روی سطوح مختلف نصب گردند. امکان تهیه انواع روکش‌دار آن‌ها مانند عایق روکش آلومینیوم و عایق روکش پروتکت نیز فراهم بوده که برای کاربردهای خاص استفاده می‌شوند. عایق مارکت به عنوان نمایندگی فروش انواع عایق الاستومری، با مشاوره تخصصی رایگان، همراه شما است تا بتوانید لذت یک خرید مطمئن را تجربه کنید.