درباره ما

به پاس احترام به دغدغه های شما


تغییر الگوهای خرید طی یک دهه اخیر باعث شده است تا فروشگاه های اینترنتی با اقبال عمومی مواجه شوند. در این میان، وجود حساسیت های موجود و شرایط حاکم بر بازار عایق های حرارتی و برودتی (به خصوص عایق های الاستومری)، ورود به حوزه آنلاین را با چالش هایی مواجه ساخته بود. مجموعه عایق مارکت به دلیل بهره مندی از دانش، تخصص و تجربه اعضای تیم خود، ضمن شناسایی این چالش ها ساز و کاری را برای هرچه آسان تر کردن فرایند خرید برای مشتریان فراهم کرده است.


ما در این مسیر اهداف و دلایل ارزشمندی را دنبال می کنیم و به تعهد فراتر از فروش خود پایبندیم. دغدغه های مشتریان دغدغه مشترک ما نیز می باشد فرایند خرید حضوری همواره فرایندی زمان بر است که در نهایت لزوما به رضایتمندی از خرید منجر نمی شود. هم چنین، وجود انواع محصولات نامرغوب تصمیم گیری برای خرید را دشوار می کند. علاوه براین، به دلیل شلوغی محیط بازار و فروش محور بودن تعاملات، امکان دریافت مشاوره تخصصی برای تک تک برندهای موجود در بازار مستلزم اختصاص زمان طولانی تر است.


عایق مارکت، تمام این چالش ها را به فرصتی برد – برد تبدیل کرده است و با تجمیع برندهای معتبر در یک پلتفرم، امکان مقایسه، دریافت مشاوره تخصصی و حصول اطمینان از یک خرید مطمئن را برای مشتریان خود فراهم کرده است. یکی دیگر از مهم ترین چالش های موجود، مسأله بعد مسافتی برای هموطنان عزیزمان از سایر نقاط کشور است. عایق مارکت، فرصتی برابر برای تمام مشتریان خود از سرتاسر کشور عزیزمان فراهم کرده است تا بعد مسافت نیز به عنوان مانعی برای خدمت رسانی فراتر از محدودیت جغرافیایی مطرح نباشد.


عایق مارکت، در راستای ایجاد بازاری مطمئن برای مشتریان خود، قبل از وارد کردن هر محصول در سبد محصولات خود، تمام بررسی های تخصصی و کارشناسی لازم را جهت حصول اطمینان از اصالت و کیفیت محصولات انجام داده و همواره خود را متعهد به انجام این اقدامات می داند. این یک ادعای صرف نیست و ما با دو سال گارانتی اختصاصی عایق مارکت (علاوه بر گارانتی اصلی هر برند) به این ادعا جامه عمل پوشانده ایم. در نتیجه، هدف اصلی و جوهره تمام تلاش های ما در عایق مارکت، در شعار مجموعه تجلی می یابد:

عایق مارکت، بازاری مطئمن برای کل ایران