ضمانت اصالت کالا

عایق مارکت، کالای اصلی

از آنجا که مجموعه عایق مارکت برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت خود، با تولید کنندگان بنام و واردکنندگان رسمی همکاری می نماید، مشتریان این شرکت می توانند مطمئن باشند که کالاهای خریداری شده از عایق مارکت دارای بسته بندی اصلی و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آنها صورت نگرفته را دریافت می نمایند.

عایق مارکت، گارانتی محصولات

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان واردکنندگان قانونی در کشور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده باید گارانتی و خدمات پس از فروش آن کالا را نیز ارائه کنند، بنابراین گارانتی اینگونه شرکت ها، گارانتی معتبر محسوب می شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می توانند گارانتی های معتبر را از نامعتبر شناسایی نمایند.


بنابراین کلیه کالاها در عایق مارکت با برند اصلی عرضه می شوند و به هیچ عنوان کالای بی کیفیت و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو با ارائه 2 سال گارانتی اختصاصی عایق مارکت علاوه بر گارانتی شرکت تولید کننده، اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت خود را تضمین می‌کند.


"تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت عایق مارکت دارای گارانتی های معتبر می باشند"

شما می توانید حس خوب خرید بهینه و هوشمند با قیمت های تضمین شده هر محصول  به همراه گارانتی اصلی کالا را در سایت مرجع و فروشگاهی عایق مارکت تجربه  کنید.


ضمن تشکر از حسن اعتماد شما، در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه عایق مارکت هستید، لطفا روی لینک "درباره عایق مارکت" کلیک فرمائید.