درباره شرکت عایق الاستومری پافلکس:

شرکت پافلکس تولید فوم لاستیکی الاستومری را با نام تجاری PA-FLEX در سال 2014 آغاز کرده است. شرکت پافلکس از زمان تاسیس تا کنون مهندسان متخصصی در زمینه لاستیک های الاستومریک را که در منطقه صنعتی چرم استانبول واقع شده است را دارا می باشد. عایق های الاستومری پافلکس در کارخانه ای به وسعت 6000 متر مربع در شهر استانبول تولید می شوند که در آن با استفاده از منابع داخلی با تکیه بر آخرین فن آوری های روز دنیا استفاده می شود. شعار شرکت پافلکس این است که "ما عاشق طبیعت و کشور خود هستیم، آن را برای آینده تولید می کنیم و به شعار خود پایبند هستیم"  اصول تغییر ناپذیر شرکت پفلکس همواره با خدمات با کیفیت و تحویل به موقع و قیمت های مقرون به صرفه بوده است.

چشم انداز شرکت پافلکس:

پافلکس این "چشم انداز" را به تصویب رسانده است تا با تفاهم مبتنی بر رضایت مشتری، توسعه مستمر، کیفیت، کار تیمی، مسئولیت اجتماعی، رویکرد مدیریت حرفه ای، انطباق با پیشرفت های فناوری و به اشتراک گذاری به یک شرکت پیشرو در بخش خود تبدیل شود.

ماموریت پافلکس:

در چارچوب چشم انداز فوق که تعیین کرده است، ماموریتی را اتخاذ کرده اند که یک سازمان نمونه برای مشتریان، کارمندان و کشور خودشان منابع و ارزش ایجاد کنند.

عایق پافلکس


جهت مشاوره در مورد عایق الاستومری پافلکس با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

22790629 - 021


عایق های رولی الاستومری پافلکس:

پافلکس دارای طیف گسترده ای از مناسبترین سایزها برای عایق های الاستومری از در عرض 100 و 120 میلیمتر و در 7 ضخامت مختلف می باشد.

به کمک ساختار الاستیک این عایق ها که باعث سفت شدن لرزش شکل گرفته در مجاری میشود و این کار باعث کاهش استفاده از باندها در کانال های مقطع و مربع می شود و ضایعات را کاهش می دهد.

در مورد چسب Pa-Flex میتوان گفت میتوان گفت که کمک بزرگی به نتایج به دست آمده در پوشش مجرا میکند که این امر خود باعث کاهش ضایعات به میزان 2 تا 3 درصد شود. چگالی عایق پافلکس 50 تا 60 کیلوگرم بر متر مربع میباشد و محدوده استفاده آن در دمای بین 40- تا 120+ درجه سانتی گراد می باشد و از آنجایی که ضریب هدایت حرارتی (0.034 W/mK) از ماده الاستومری کم است، به طور قابل توجهی انتقال حرارت را کاهش می دهد.

فوم های لاستیکی الاستومری پافلکس که از خاصیت عایق حرارتی بالایی برخوردار هستند، در برابر اشعه ماوراء بنفش، شرایط آب و هوایی نامساعد، روغن ها و همچنین مقاومت در برابر آب و بخار مقاومت بالایی دارند. فوم های لاستیکی الاستومری با سهولت استفاده و نصب با وجود قابلیت انعطاف پذیری بالا، امکان ایجاد قارچ و قالب را روی آن نمی گذارد.

یکی از ویژگیهای بارز عایق الاستومری پافلکس ضریب انتقال حرارت میباشد که کاهش قابل توجهی در انتقال گرما به لطف هوای ثابت و هدایت حرارتی کم ماده الاستومریک (0.038) که در مسیرهای سلول های بسته PA-FLEX به دام افتاده است، حاصل می شود.

فوم های لاستیکی الاستومری پافلکس در برابر آتش سوزی مقاومت بالایی دارند و در صورت بروز آتش سوزی، به شعله اجازه نمی دهد تا آن را به صورت افقی و عمودی حرکت کند. با این ویژگی، تمام مقادیر پیش بینی شده برای ایمنی در برابر آتش را برآورده می کند و یک نوع عایقی است که می توانید با خیال راحت از آن در ساختمان ها و تاسیسات خود استفاده کرد.

از کاربردهای عایق رولی و فوم الاستومری پافلکس میتوان به استفاده در سیستم گرمایش، سیستم های خنک کن، سیستم های تهویه، فرآیندهای صنعتی، کلیه ساخت و سازها و کاربردهای صنعتی اشاره کرد.

عایق لوله ای پافلکس

عایق لوله ای پافلکس:

از این محصول برای جلوگیری از تراکم ناشی از شرایط خارجی و به حداقل رساندن تلفات گرما در لوله های سیستم تاسیسات استفاده می شود. در هنگام اجرای عایقکاری لوله ها، سطح داخلی عایق و لوله باید به طور کاملبه هم چسبیده شود و هیچ فاصله ای بین آن ایجاد نشود. از آنجا که تغییر شکل عایق در طول سیستم لوله کشی، یک پل حرارتی ایجاد می کند، بنابراین باید کاملاً عایق بندی شود. سیستم های تاسیساتی که در فضای باز قرار گرفته اند باید بلافاصله پس از عایقکاری با روکش آلومینیومی یا یک لایه محافظت شوند.

عایق لوله ای الاستومری پافلکس با داشتن طیف گسترده ای از سایزها با ضخامت جداره 6/9/13/19/25/32 میلیمتر در محدوده قطر 6mm - 114mm تولید می شود.