تضمین بهترین قیمت

با تشکر از حسن اعتماد شما، مجموعه عایق مارکت این ضمانت نامه را برای آسودگی خاطر هرچه بیشتر مشتریان از قیمت ها در این سایت ارائه می نماید.


بدینوسیله مجموعه عایق مارکت تضمین می نماید که، تمامی محصولات این سایت با پایین ترین قیمت نسبت به سایر شرکتها و فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور عرضه می شوند و اگر شرکت یا فروشگاهی برای یک کالا با مشخصات فنی, برند یکسان و شرایط مشابه، قیمتی پایین تر از عایق مارکت ارائه نمود، مشتری می تواند درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را ارائه نماید, در اینصورت مجموعه عایق مارکت برای قدردانی و در پاسخ به اعتماد مشتری، اختلاف قیمت آن کالا را به طور کامل به مشتری پرداخت خواهد نمود.
همچنین برای راحتی مشتریان در این ضمانت نامه، سعی شده است این فرآیند کاملا ساده و سریع بوده و از نامه نگاری و فرآیندهای اداری، پرهیز گردد.

بطور کلی در سایت مرجع و فروشگاهی عایق مارکت، مشخصات فنی و قیمت های تضمین شده هر محصول همراه با گارانتی اصلی کالا، جهت ایجاد حس خوب خرید بهینه و هوشمند برای شما عزیزان ارائه گردیده است.


عایق مارکت چگونه می تواند بهترین قیمت ها را به مشتریان خود ارائه کند؟

عایق مارکت اولین و کاملترین ترین فروشگاه اینترنتی انواع عایق و لوازم عایقکاری است، بنابراین:

 • کلیه کالاها بدون واسطه از وارد کنندگان، توزیع کنندگان و دفاتر اصلی برندها تامین می‌شوند.
 • تامین کالاها با حجم بالا و با پایین ترین قیمت‌های ممکن صورت می‌گیرد.
 • قیمت‌های فروش در عایق مارکت در صورت کاهش، روزانه به روز می شوند.


درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت در چه شرایطی پذیرفته می‌شود؟

هر مشتری بعد از انجام خرید از عایق مارکت، و در صورت مواجهه با قیمتی پایینتر در جایی دیگر، می‌تواند درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را ارائه داده و مابه التفاوت هزینه پرداخت شده را دریافت نماید. برای اینکه این درخواست قابل پذیرش باشد، محصولات ارائه شده در سایت عایق مارکت و سایر فروشگاه ها باید دارای شرایط یکسان و به شرح زیر باشند:


1- مدل یکسان: محصولات باید از نظر مشخصات فنی، ضخامت، ابعاد، شرکت واردکننده و قابلیت ها یکسان باشند.

2- کالای اصل: کالای مورد مقایسه باید اصل باشد. همه کالاهای عایق مارکت این به این شکل هستند و این مجموعه تنها کالای اصل (اورجینال) عرضه می‌کند.

3- گارانتی اصل و یکسان: دارای گارانتی و خدمات پس از فروش یکسان باشند. زیرا نوع و کیفیت ارائه خدمات گارانتی‌های مختلف و در نتیجه قیمت آنها باهم متفاوت است. بعضی از گارانتی‌ها سابقه خوبی در خدمت رسانی و پاسخ به تعهدات خود ندارند و در عمل صرفا یک ادعا هستند، در واقع بودن یا نبودن بعضی از گارانتی‌ها برای مشتری فرقی ندارد. عایق مارکت با این نوع شرکت های گارانتی کننده همکاری نمی‌کند.

4- قیمت ارائه شده در فروشگاه‌ های دارای مجوز یا وب سایت‌های دارای نماد اعتماد الکترونیک: فروشگاهی که محصول مورد مقایسه را ارائه می‌دهد، باید مجاز باشد، و اگر وب سایت است، نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت کسب کرده باشد. در واقع نماد اعتماد الکترونیک جزو شرایط اولیه فعالیت در فروش اینترنتی محصولات است.

5- لوازم جانبی اصلی در بسته بندی کارخانه: عایق مارکت همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات با کیفیت و اصل به همراه داشته باشند.

6- جهت فروش موجود باشد: کالا با قیمت پایین تر باید در زمان ارائه درخواست به عایق مارکت، در سایت یا فروشگاه مورد نظر جهت فروش موجود باشد. زیرا در بعضی از فروشگاه‌های اینترنتی، یک محصول بعد از ثبت سفارش یا بعد از مدت کوتاهی از سفارش ناموجود می‌شود. در فروشگاه‌های فیزیکی نیز فروشنده باید بتواند مطابق با پیش فاکتور صادر شده، در زمان استعلام عایق مارکت اقدام به ارائه کالا و اثبات ادعای خود نماید.


مابه التفاوت پرداخت شده چگونه توسط مشتری قابل دریافت است؟

 • باتوجه به نوسان احتمالی قیمت کالاها، درخواست مشتری برای استفاده از تضمین بهترین قیمت، باید نهایتا تا 48 ساعت بعد از انجام خرید از عایق مارکت ارسال شود تا امکان مقایسه در شرایط یکسان میسر باشد.
 • درخواست ثبت شده تا حداکثر 3 روز کاری بعد از ثبت درخواست، بررسی شده و هماهنگی های لازم با مشتری صورت می‌گیرد.
 • پس از ثبت درخواست از فروشنده فیزیکی یا مجازی استعلام می شود و باید کالای مورد نظر برای فروش با همان شرایط در فروشگاه مزبور موجود باشد.
 • اضافه مبلغ پرداخت شده از طرف مشتری، پس از تایید، بصورت نقدی به حساب شخص واریز می‌شود.
 • درصورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوء استفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای عایق مارکت محفوظ است.


چگونه می توان از "تضمین بهترین قیمت"استفاده کرد؟

 • برای استفاده از تضمین بهترین قیمت و دریافت اضافه هزینه‌ احتمالی که برای خرید کالا از عایق مارکت پرداخت نموده اید، مدارک زیر را به آدرس ایمیل info@ayeghmarket.com ارسال نمایید.
 • اگر قیمت پایینتر در یک فروشگاه فیزیکی ارائه شده، پیش فاکتور برای همان محصولی که از عایق مارکت خریداری نمودید، از فروشگاه دریافت کرده و عکس یا فایل اسکن شده آن را برای ما ایمیل نمایید.
 • پیش فاکتور مذکور باید شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.
 • پیش فاکتورها، باید حداقل تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار باشند تا عایق مارکت فرصت پیگیری و بررسی آنها را داشته باشد.
 • پیش فاکتور باید صرفا برای همان محصول بصورت تکی و بدون هیچ گونه خدمات اضافی ارسال شود، زیرا گاهی برخی از فروشندگان، یک محصول را زیر قیمت خرید به مشتری ارائه داده اما به صورت اجباری محصولات جانبی آن را بیش از حد گران می‌فروشند. گاهی نیز مشتریان را با هزینه‌های اضافی و هزینه های خدمات اجباری روبرو می‌کنند.
 • اگر قیمت پایین تر در یک فروشگاه اینترنتی ارائه شده، کافی است آدرس اینترنتی فروشگاه و لینک صفحه محصول مورد نظر که دارای قیمت آپدیت شده کالای موجود باشد را  به آدرس ایمیل ذکر شده عایق مارکت ارسال نمائید.


با تشکر از حسن اعتماد و خرید شما، در صورتیکه مایل به دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه عایق مارکت هستید، لطفا روی لینک "درباره عایق مارکت" کلیک فرمائید.